Montaż automatycznych systemów nawadniania

Oferujemy profesjonalny montaż systemu automatycznego nawadniania na który składają się następujące czynności:

Prace ziemne – Wydzielenie obszaru pracy, wyznaczenie granicy miedzy częścią trawiastą a rabatami, ewentualne zabezpieczenie terenu, zaznaczenie punktów w których będą montowane zraszacze, ustalenie z inwestorem miejsc na elektrozawory, czujnik deszczu i sterownik, przystąpienie do wykopów.

Układanie orurowania – Odpowiednie ułożenie rur jest bardzo ważne. Często zdarza się ze po kilku latach zaczynamy wprowadzać zmiany w ogrodzie, bądź sama roślinność rozrastając się zmienia proporcje miedzy trawnikiem a rabatami. Orurowanie układmy w taki sposób aby w każdej chwili można było dokonać zmian w instalacji w mało inwazyjny sposób.

Montaż sterownika nawadniania ogrodowego – System nawadniania nie będzie działał poprawnie bez odpowiedniego sterownika. Po uzgodnieniu z inwestorem miejsca na programator przystępujemy do jego montażu.

Montaż sekcji – Montaż linii kroplujących oraz głowic zraszaczy ogrodowych po uprzednim wypłukaniu zanieczyszczeń z orurowania.

Regulacja systemu – Regulacja zasięgów oraz zakresów działania zraszaczy, programowanie sterownika, regulacja czujnika deszczu.

Nawodnienia to nasza pasja. Pracujemy na produktach najlepszych w tej branży firm

RAIN-BIRD

K-RAIN

ORBIT

IRRYTROL

TORO

HUNTER